Praca - Pracownik produkcji (do przyuczenia)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388747
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
AKPO KONSTRUKCJE ALUMINIOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownik produkcji (do przyuczenia)
miejsce pracy: Zegartowice, Zegartowice 160, koło Dobczyc/małopolskie
Zakres obowiązków:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pomocy pracownikom produkcyjnym, dzięki czemu przyuczysz się do stanowiska pracownik produkcji.

Zapraszamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia. Jesteśmy otwarci na przyuczenie pracowników.

Wymagania:
Chcemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pewne wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie

  • szansę zdobycia nowych umiejętności, a co za tym idzie rozwój zawodowy

  • szkolenia z obsługi maszyn produkcyjnych

  • pracę w młodym zespole

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Od Ciebie oczekujemy:

  • zapału do pracy i chęci uczenia się

  • dobrej organizacji pracy

Oferta nieaktualna