Praca - Mobilny Mechanik – Serwisant

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Mobilny Mechanik – Serwisant
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10362
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Serwisowanie, przeprowadzanie przeglądów i modernizacji pojazdów specjalistycznych z branży komunalnej
  • Reagowanie na problemy techniczne klientów

Poszukujemy kandydatów którzy:

  • Mają doświadczenie w naprawach w obszarze mechaniki, elektromechaniki, hydrauliki siłowej i automatyki
  • Posiadają czynne prawo jazdy kat. B
  • Są osobami zorganizowanymi
  • Mają wykształcenie min. średnie techniczne

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Praca z dobrze wyposażonym, nowoczesnym warsztatem
  • Starannie przygotowany pakiet szkoleń zarówno na początku jak i w trakcie pracy
  • Praca bez godzin nocnych
  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i regularnych szkoleń

  • Pakiet benefitów socjalnych

Oferta nieaktualna