Praca - Mechanik Maszyn i Urządzeń

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
WERNER KENKEL BOCHNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mechanik Maszyn i Urządzeń
miejsce pracy: Bochnia/małopolskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania

  • Prewencja w zakresie utrzymania i konserwacji maszyn i urządzeń

  • Realizacja planów konserwacyjnych, naprawczych, modernizacyjnych oraz diagnostycznych

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie rzetelnej analizy przyczyn awarii i nieprawidłowości wraz z opracowaniem działań prewencyjnych

  • Dbanie o stany magazynowe i gospodarkę części technicznych

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym: 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00

  • Wiedzy z zakresu mechaniki przemysłowej

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i przeprowadzania analiz przyczynowo skutkowych

  • Znajomości podzespołów mechanicznych, fachowego nazewnictwa i sposobu eksploatacji elementów mechanicznych maszyn i urządzeń

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia (np. obsługa podestu ruchomego, spawanie, itp.)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny

  • Program MultiSport

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku

  • Imprezy integracyjne

Oferta nieaktualna