Praca - Inżynier projektu

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Inżynier projektu
miejsce pracy: Niepołomice/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 7059
Zakres obowiązków:

  • Planowanie i zarządzanie budową wszystkich prototypów oraz poprzednich modeli pojazdów w ramach projektu
  • Koordynowanie wymagań rozwojowych i produkcyjnych zarówno dla końcowych pojazdów, jak i grup komponentów
  • Planowanie harmonogramu i raportowanie pojazdów do momentu przekazania ich do testów
  • Opracowywanie nowych koncepcji produkcyjnych i koordynacja ich wprowadzania wspólnie z innymi markami grupy i partnerami zewnętrznymi
  • Ścisła współpraca z centrami przedseryjnymi
  • Nadzór nad terminowością wykonywanych działań
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub w planowaniu produkcji oraz znajomość technologii produkcji, branży produkcyjnej
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Samodzielność i odpowiedzialność, komunikatywność
  • Umiejętności organizacyjne, ustalania priorytetów oraz wielozadaniowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem
  • Współuczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Wysoki standard pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Oferta nieaktualna