Praca - Monter

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388709
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Monter
miejsce pracy: Kudowa-Zdrój/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 3358
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Zadania:

  • Ręczne montowanie komponentów z metalu
  • Kontrola jakości produktów
  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Dyspozycyjność (praca na 2 zmiany)

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia do naszego Klienta
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Dofinansowanie wypoczynku finansowane przez pracodawcę
  • Bony świąteczne, karnety na basen, bilety do kina
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i regularnych szkoleń

  • Pakiet benefitów socjalnych

Oferta nieaktualna