Praca - Project Manager

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2388707
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
VENS sp. z o.o.
Project Manager
miejsce pracy: Niepołomice/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • Realizacja małych projektów od fazy koncepcji i przygotowania po zamknięcie projektu i przekazanie do użytkowania

  • Pozyskanie informacji od klienta wewnętrznego i interesariuszy projektu, analiza i wdrożenie zapotrzebowań

  • Tworzenie i koordynacja prac multidyscyplinarnych zespołów projektowych

  • Współpraca z wewnętrznymi komórkami i dostawcami zaangażowanymi w realizację projektu

  • Nadzór techniczno-inżynieryjny nad realizacją wykonywanych robót i firmami podwykonawczymi

  • Weryfikacja parametrów linii produkcyjnej pod kątem bezpieczeństwa, jakości i wydajności

  • Proponowanie rozwiązań technicznych mających na celu poprawę wskaźników KPI takich jak: OEE, TRS, NQC

  • Raportowanie statusu projektów do zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany obszar: automatyka i robotyka, inżynieria mechaniczna, elektrotechnika, zarządzanie produkcją

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami

  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Znajomość procesów zarządzania projektami, metodyk typu PRINCE2, IPMA, PMI oraz zarządzania ryzykiem

  • Umiejętność efektywnego zarządzania pracami zespołu projektowego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność

  • Proaktywność, samodzielność, zorientowanie na realizację celów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wewnętrzne programy rozwojowe

  • Kartę Medicover Sport

  • Elastyczny czas pracy

Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe

  • Realnie dobrze zarobisz

  • Respektowany jest work-life balance

  • Panuje przyjazna atmosfera pracy

  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie

  • Podstawą są transparentne zasady współpracy

Oferta nieaktualna