Praca - Ślusarz narzędziowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388686
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
Nowy Styl
Ślusarz narzędziowy
miejsce pracy: Jasło/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. SN/03/24
Zakres obowiązków:
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa techniczna i eksploatacyjna oraz naprawy oprzyrządowania w zakresie napraw bieżących i przeglądów okresowych

  • prace ślusarskie przy regeneracji przyrządów, tłoczników, wykrojników

  • zlecanie i wykonywanie części zapasowych do regeneracji wykrojników i tłoczników

  • usuwanie drobnych usterek przyrządów na Wydziałach Produkcyjnych

  • ocena zakresu i przyczyn awarii przyrządów oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe (ślusarz, mechanik maszyn) lub średnie (technologia metali, mechanika maszyn)

  • doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz lub mechanik maszyn

  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej

  • umiejętności organizacyjne oraz inicjatywa

  • sumienność, rzetelność oraz samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

  • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją

  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Oferta nieaktualna