Praca - Inżynier Górnik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388677
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
Holcim Polska S.A
Inżynier Górnik
miejsce pracy: Sulików/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Czym będziesz się zajmować?

  • Wykonywanie zadań służby górniczej,

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentów potrzebnych do prowadzenia ruchu zakładów górniczych,

  • Tworzenie sprawozdań z zakresu wydobycia i produkcji kruszyw,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych we współpracy z innymi działami,

  • Optymalizowanie procesów technologicznych.

Wymagania:
Jeśli masz:

  • Wykształcenie wyższe - techniczne z zakresu górnictwa, specjalność Górnictwo Odkrywkowe  (V rok studiów lub absolwent- wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do piątku),

  • Znajomość przepisów prawa geologicznego i górniczego oraz ustaw z nim związanych,

  • Zorientowanie w regulacjach prawnych dotyczących prowadzenia ruchu zakładu górniczego,

  • Mobilność/gotowość do częstych podróży krajowych (prawo jazdy kat. B),

  • Dobra znajomość środowiska MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1,

  • Solidność, dokładność, dociekliwość, terminowość,

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co zyskasz?

  • pakiet Medicover, karta sportowa

  • fundusz pracowniczy

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • 4.12 dniem wolnym od pracy

  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie

Oferta nieaktualna