Praca - Inżynier projektu ds. planowania procesów logistycznych

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Inżynier projektu ds. planowania procesów logistycznych
miejsce pracy: Niepołomice/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 7065
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Zarządzanie projektami logistycznymi zaczynając od początkowej koncepcji aż do ostatecznej akceptacji (koncentrowanie się na kosztach i solidnych łańcuchach dostaw)
  • Praca w międzynarodowych jednostkach planowania w interdyscyplinarnych zespołach
  • Reprezentowanie interesów logistyki firmy
  • Tworzenie koncepcji, opisów oraz specyfikacji dla zewnętrznych dostawców usług logistycznych i koordynowanie ich działania
  • Nadzorowanie i koordynowanie wewnętrznych logistyków, zewnętrznych dostawców usług logistycznych i zewnętrznych dostawców usług planowania
  • Przygotowywanie FMEA oraz zatwierdzanie procesów logistycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym/ technicznym
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami logistycznymi
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Skrupulatność oraz dokładność
  • Umiejętności organizacyjne, ustalanie priorytetów oraz wielozadaniowość
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Motywacja i gotowość do pracy w dynamicznym i wymagającym środowisku projektowym

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie roczne
  • Prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
  • Praca hybrydowa
  • Dofinansowanie studiów/ kursów językowych
  • Dofinansowanie posiłków
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Współuczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pakiet świadczeń socjalnych;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferta nieaktualna