Praca - Inspektor

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2388613
szukaj
Oferta z dnia: 25 marzec 2024
poleć znajomemu
Komenda Powiatowa Policji w Kazimierzy Wielkiej
Inspektor
miejsce pracy: Kazimierza Wielka/świętokrzyskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 135518
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań - praca w pomieszczeniu i w terenie, wymagająca umiejętności pełnej obsługi, naprawy i wykorzystania sprzętu łączności, praca złożona, wymagająca posiadania umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów, kreatywności, postępowania w sytuacjach bezprecendensowych, wymagająca dyspozycyjności, wyjazdy służbowe wielozadaniowość, stres.

Stanowisko pracy usytuowane na pierwszym piętrze budynku, oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne, budynek nie jest wyposażony w windę, pomieszczenia sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, brak uciążliwych warunków pracy.

Zakres zadań

  • administrowanie systemami SWD, SODN, SNP
  • zapewnienie ciągłej sprawności technicznej urządzeń i systemów łączności przewodowej i bezprzewodowej, urządzeń zasilających w celu prawidłowego funkcjonowania łączności w jednostce
  • nadzór nad funkcjonowaniem mobilnych terminali noszonych oraz terminali przewoźnych
  • obsługa komputerów oraz urządzeń mobilnych opartych o systemy operacyjne: Windows, Windows mobile, Linux, Android, iOS
  • udzielanie instruktażu pracownikom w zakresie posługiwania się sprzętem i oprogramowaniem komputerowym
  • obsługa systemów KSIP, Systemu Analitycznego, PESEL, KRS, REGON, OSADZONY (wprowadzanie, sprawdzenia, analiza, typowanie)
  • prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie techniczne z zakresu informatyki, łączności lub telekomunikacji
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego co najmniej 1 rok wykonywania pracy na podobnym stanowisku (w charakterze łącznościowca, teleinformatyka lub związanego z sieciami teleinformatycznymi
  • Umiejętność pełnej obsługi, naprawy i wykorzystania sprzętu łączności
  • Szybkie działanie w sytuacji problemowej
  • Dyspozycyjność
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "tajne"
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm;

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

Oferta nieaktualna