Praca - Technolog oczyszczalni ścieków

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388568
szukaj
Oferta z dnia: 25 marzec 2024
poleć znajomemu
AB INDUSTRY S.A.
Technolog oczyszczalni ścieków
miejsce pracy: Macierzysz/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Projektowanie oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych,

  • Modernizowanie i doskonalenie istniejących procesów technologicznych,

  • Przygotowywanie części opisowej i rysunkowej dokumentacji projektowej,

  • Udział w delegacjach związanych z inspekcją, testami i uruchomieniem instalacji procesowych.

Wymagania:
Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość procesów oczyszczania ścieków,

  • Min. rok doświadczenia w projektowaniu lub realizacji,

  • Znajomość środowiska CAD,

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Posiadanie uprawnień budowlanych,

  • Umiejętność projektowania 3D,

  • Znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

Oferta nieaktualna