Praca - Monter / Brygadzista instalacji przeciwpożarowych

szukaj
Oferta z dnia: 24 marzec 2024
poleć znajomemu
RASAR Sp. z o.o.
Monter / Brygadzista instalacji przeciwpożarowych
miejsce pracy: Warszawa, i okolice/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad organizacją pracy

  • Dbanie o efektywność i wydajność pracy

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów PPOŻ i BHP

  • Nadzór i dbałość o powierzony sprzęt

  • Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług

  • Montaż instalacji alarmowych przeciwpożarowych - wykonywanie tras kablowych, montaż urządzeń

  • Pomiary i testy instalacji

  • Usuwanie usterek w instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe w kierunku elektrycznym lub elektronicznym

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku montera instalacji niskoprądowych

  • Podstawowa znajomość systemów SSP, DSO, SUGG itp.

  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • Znajomości narzędzi i sprzętu niezbędnego do wykonywania prac instalacyjnych

  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony

  • Jasne i uczciwe zasady wynagrodzenia za pracę

  • Kursy i szkolenia zawodowe

  • Udział w ciekawych i prestiżowych realizacjach

  • Prywatna opieka medyczna

  • Po okresie próbnym możliwość wzrostu wynagrodzenia

Oferta nieaktualna