Praca - Specjalista utrzymania ruchu – Technik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388545
szukaj
Oferta z dnia: 24 marzec 2024
poleć znajomemu
SLODKIE sp. z o.o.
Specjalista utrzymania ruchu – Technik
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za m.in.:

  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • zmianę oprzyrządowania

  • programowaniem konfiguracji maszyn dla nowych produktów

  • projektowanie, uruchamianie i rozruch instalacji

  • diagnozowanie uszkodzeń i rozwiązywaniem problemów w zakresie automatyki

  • dobór rozwiązań technicznych (automatyka, elektryka)

  • projektowanie systemów sterowania automatyką przemysłową

Wymagania:

Oczekiwania:

  • znajomość mechaniki maszyn oraz automatyki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych

  • komunikatywność, inicjatywa, samodzielność i terminowość

  • dobra organizacja pracy własnej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
SLODKIE zapewnia szereg benefitów, a wśród nich:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku produkcyjno-biurowym

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Prezenty jubileuszowe

  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisko

  • Prezenty świąteczne, mikołajkowe

  • Parking rowerowy, duży parking samochodowy

  • Imprezy integracyjne

  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły

  • Program polecenia pracownika

  • Bony upominkowe z okazji ślubu i narodzin dziecka

  • Wpływ na rozwój organizacji oraz aktywny udział w tworzeniu marki na rynku polskim i zagranicznym

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca w przyjaznym zespole o niekorporacyjnym charakterze

  • Szkolenia

  • Słodkie poniedziałki

Oferta nieaktualna