Praca - Serwisant - Elektronik

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2388533
szukaj
Oferta z dnia: 24 marzec 2024
poleć znajomemu
TechniSat Digital Sp. z o.o.
Serwisant - Elektronik
miejsce pracy: Siemianice (pow. trzebnicki, gm. Oborniki Śląskie), koło Obornik Śląskich/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Dokonywanie napraw błędów montażowych elementów SMT i THT;

  • Rejestrowanie napraw w systemach SSP i Repair Station;

  • Określanie priorytetów napraw dla projektów na serwisie;

  • Gospodarowanie podręcznym magazynkiem elementów elektronicznych;

  • Zgłaszanie wykrycia powtarzalnych błędów do działu QA i bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:
Wymagania:

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych;

  • Doświadczenie w lutowaniu elementów SMT i THT;

  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń pomiarowych - multimetr, oscyloskop;

  • Precyzyjność, dociekliwość, spostrzegawczość;

  • Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności;

  • Zdolności manualne;

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy na obszarze roboczym pod mikroskopem;

  • Zamiłowanie do majsterkowania;

  • Wykształcenie z zakresu elektroniki.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;

  • Kartę restauracyjną (do 450 zł miesięcznie);

  • Pracę z doświadczonym zespołem;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i stały kontakt z nowoczesną technologią;

  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);

  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości.

Oferta nieaktualna