Praca - Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388485
szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Automatyk
miejsce pracy: Jawor /dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Dbałość o stan techniczny  i naprawy maszyn oraz systemów automatyki.

  • Realizacja prac modernizacyjnych w obszarze sterowania.

  • Implementacja oraz optymalizacja zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych.

  • Koordynacja pracy z dostawcami i podwykonawcami technologii automatyki.

  • Wsparcie techniczne dla różnych działów.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie w obszarze automatyki/elektrotechniki/mechatroniki/informatyki.

  • Doświadczenie w programowaniu PLC (preferowane sterowniki Siemens) oraz robotów (mile widziane ABB).

  • Posiadanie uprawnień SEP E1.

Mile widziane:

  • Znajomość systemów bezpieczeństwa, umiejętność projektowania układów sterowania.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • System premiowy

  • Dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego

  • Dodatki i bony świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

Oferta nieaktualna