Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388484
szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Jaszkowa Dolna/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 9674
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Montaż ręczny lub maszynowy
  • Kontrola jakości gotowych produktów
  • Praca zgodnie z instrukcją pracy

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Wolne weekendy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych
  • System poleceń
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność dobrego czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania produktów wysokiej jakości

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Znajomość języka angielskiego

Wynagrodzenie

  • 16,20 za godzinę

Oferta nieaktualna