Praca - Inspektor ds. Technicznych

szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.
Inspektor ds. Technicznych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Przygotowanie założeń rzeczowo-finansowych w procesie planowanie kosztów utrzymania w sprawności taboru eksploatowanego przez Spółkę;

  • Nadzór nad realizacją umów i rozliczeniami usług zewnętrznych;

  • Udział w przygotowaniu specyfikacji technicznych do zamówień publicznych Spółki w zakresie działania komórki organizacyjnej;

  • Udział w rozwoju i udoskonalaniu taboru, dokumentacji oraz warsztatu pracy;

  • Nadzór nad procesami produkcji i napraw taboru kolejowego dla SKM oraz wykonywanie czynności zdawczo-odbiorczych;

  • Stosowanie się do zasad (procedur) zawartych w dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Systemu Zarządzania Utrzymaniem, realizacja poleceń Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Utrzymaniem;

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentów technicznych, związanych z projektami realizowanymi przez dział i współfinansowanych z Funduszy Unijnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Sporządzanie merytorycznych opisów dokumentów księgowych;

  • Znajomość dokumentacji technicznej pojazdów SKM (Dokumentacja Systemu Utrzymania, Warunki Techniczne i Odbioru, Dokumentacja Techniczno-Ruchowa);

  • Znajomość przepisów dotyczących eksploatacji taboru kolejowego (ustawy, rozporządzenia, decyzje);

  • Współpraca przy opracowywaniu oceny znaczenia zmiany;

  • Współdziałanie z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki oraz firmami zewnętrznymi.

  • Odpowiedzialność za należyte wykonywanie obowiązków, zgodnie z obowiązującymi przepisami państwowymi oraz przepisami wewnętrznymi Spółki;

  • Dbanie o powierzone środki dostępu, w tym klucze do pomieszczeń służbowych, a także odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń i dokumentacji przed osobami nieupoważnionymi;

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie ochrony informacji stanowiących tajemnicę Spółki;

  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata w branży technicznej;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Biegła obsługa komputera, dodatkowym atutem będzie znajomość systemu IBM Maximo;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Uprawnienia SEP – mile widziane;

  • Dobra organizacja pracy i zdolność sprawnego działania, również pod presją czasu;

  • Zdolności negocjacyjne, asertywność;

  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność;

  • Punktualność, zaradność, terminowość;

  • Dokładność i systematyczność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pracę na pełen etat;

  • Możliwości stałego rozwoju zawodowego;

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • Dofinansowanie nauki języków obcych;

  • Wspólne akcje dobroczynne i sportowe;

  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in. świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie.

Oferta nieaktualna