Praca - Mechanik obsługi Blacharz / Ślusarz - TTWR

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388474
szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Mechanik obsługi Blacharz / Ślusarz - TTWR
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TTWR/08/2022
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (blacharz, ślusarz, szlifierz, tokarz i pokrewne) lub średnie techniczne (mechaniczne, lotnicze)

  • Doświadczenie przy pracach blacharskich

  • Znajomość obróbki cieplnej metali

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pneumatycznymi hydraulicznymi (szlifierka, wiertarka, nitownica)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym/równoważnym

  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień ślusarskich (trasowanie, gwintowanie, rozwiercanie)

Wymagania:
Zadania:

  • Wykonywanie napraw części lotniczych w oparciu o dokumentację techniczną

  • Realizacja podstawowych pomiarów na naprawianych częściach lotniczych

  • Zdejmowanie powłok zabezpieczających metodą mechaniczną i chemiczną

  • Realizacja zadań zgodnie z zamówieniami

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet świadczeń specjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej

Oferta nieaktualna