Praca - Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2388473
szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
PGE Dystrybucja S.A.
Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju
miejsce pracy: Pruszków, ul. Waryńskiego 4/6/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PGED/OW/11/24
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych.

  • Zlecanie i terminowe rozliczanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie przyłączania do sieci dystrybucyjnej nowych odbiorców.

  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami przyłączanymi do sieci dystrybucyjnej oraz firmami realizującymi zadania na zlecenie PGE Dystrybucja S.A.

  • Koordynowanie realizacji umów o przyłączenie.

  • Przygotowywanie aneksów do umów na wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych zawartych z firmami zewnętrznymi.

  • Wprowadzanie danych z zakresu realizowanych zadań do systemów informatycznych.

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów dotyczących realizowanych zadań.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym, elektroenergetycznym lub pokrewnym.

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikowania się.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia.

  • Dokładność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta nieaktualna