Praca - Technik utrzymania ruchu (m/k)

szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Technik utrzymania ruchu (m/k)
miejsce pracy: Dzierżoniów/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000000ZLETQA4
Zakres obowiązków:

Zakres zadań:

  • przegląd, konserwacja, naprawa parku maszynowego,

  • reagowanie na zgłoszenia o awariach maszyn w zakładzie,

  • systemowa obsługa zgłoszeń,

  • praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania:

Wymagania:

  • znajomość zasad czytania rysunków technicznych – realna umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych z ich praktycznym wykorzystaniem,

  • doświadczenie w naprawie i konserwacji parku maszynowego - kandydat powinien mieć doświadczenie w naprawie i konserwacji różnych typów maszyn,

  • znajomość i praktyczna umiejętność wykorzystania wiedzy z zakresy elektryki, mechaniki, pneumatyki, automatyki poparta doświadczeniem,

  • umiejętność diagnozowania problemów w parku maszynowym i podawanie propozycji ich rozwiązań,

  • znajomość zasad bezpieczeństwa (świadomość BHP),

  • uprawnienia SEP w szczególności elektryczne, UDT- wózki, suwnice-mile widziane.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, premie roczne,

  • rozbudowany system socjalny,

  • dofinansowanie karty MULTISPORT,

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego połączonego z opieką medyczną,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • pracowniczy program emerytalny (PPE),

  • możliwość zrobienia/odnowienia uprawnień,

  • przerwę 30 - minutowa wliczana do czasu pracy,

  • dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,

  • rozwój zawodowy i możliwość awansu.

Oferta nieaktualna