Praca - Technik Obiektu

szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Technik Obiektu
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
OFERUJEMY:

  • Pracę w nowoczesnych obiektach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne),

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Wymagania:
ZADANIA:

  • Codzienne kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych,

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji,

  • Bieżąca obsługa techniczna, utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych,

  • Pozostawanie w gotowości i szybkie reagowanie na występujące usterki oraz awarie na obiekcie,

  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych, montażowych, ogólnobudowlanych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu budynków,

  • Uprawnienia energetyczne,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz obsługi komputera (MS Excel, Word)

  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista,

  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.

Oferta nieaktualna