Praca - Technik Energetyk

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2388444
szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Technik Energetyk
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie kotłów parowych i wodnych

  • Eksploatacja i konserwacja wymienników, stacji uzdatniania wody, filtroodmulników

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemach ciepłej i zimnej wody technologicznej i użytkowej

  • Eksploatacja i konserwacja komór klimatyzacyjnych

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie HVAC i klimatyzacji precyzyjnej

  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie wody lodowej

  • Eksploatacja systemu sprężonego powietrza

  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie próżni

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie sprężonego powietrza

  • Eksploatacja systemów przeciwpożarowych w tym diagnozowanie i usuwanie usterek na instalacji tryskaczowej, hydrantowej, oraz w systemie pomp pożarowych

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Uprawnienia: SEP, Grupa 2, uprawnienia eksploatacyjne, uprawnienia do pracy na wysokości

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania usterki i awarii

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność obsługi urządzeń elektroenergetycznych

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach krytycznych i stresowych

  • Znajomość urządzeń zabezpieczających i kontrolno-pomiarowych

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie usuwania awarii i prowadzenia napraw

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy

  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe

  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy

Oferta nieaktualna