Praca - Młodszy Specjalista ds. Planowania

szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Młodszy Specjalista ds. Planowania
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TS/11/2023
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe lotnicze)

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do przetwarzania dużej ilości informacji

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym (12 godzinnym), równoważnym

Wymagania:
Zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji obsługowej na podstawie otrzymanego zamówienia

  • Kontakt z Klientami

  • Analiza otrzymanych zleceń

  • Weryfikacja poprawności dokumentacji wykonawczej

  • Planowanie przeglądów wykonywanych w Obsłudze Liniowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży

  • Kompleksowe projekty w złożonej organizacji

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze

Oferta nieaktualna