Praca - Mechanik polowy

szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.
Mechanik polowy
miejsce pracy: Kielce, ul. Posłowicka 215/świętokrzyskie
Zakres obowiązków:

  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®;

  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu.

Wymagania:
Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej;

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki;

  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie;

  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Miejsce pracy: region południowo-wschodni

Biuro: Kielce

Ul. Posłowicka 215, 26-025 Kielce

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy;

  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku;

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.;

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

Oferta nieaktualna