Praca - Operator maszyn/ Ustawiacz maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388414
szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn/ Ustawiacz maszyn
miejsce pracy: Kudowa-Zdrój/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10026
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia do naszego Klienta
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i system premiowy
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie wypoczynku finansowane przez pracodawcę
  • Bony świąteczne, karnety na basen, bilety do kina
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych (możliwość przyuczenia)
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (nie jest to warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów
  • Dbanie o stan maszyn

Oferta dotyczy umowy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Oferta nieaktualna