Praca - Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
FOB-Decor Sp. z o.o.
Mechanik
miejsce pracy: Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Mechanik/Praca.pl/22-03-2024
Zakres obowiązków:

  • Obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi wykorzystującymi systemy elektromechaniczne, pneumatyczne, mechaniczne,

  • Wymiana narzędzi, przezbrajanie automatycznej linii do produkcji opakowań blaszanych,

  • Regulacja parametrów pracy maszyn podczas produkcji opakowań blaszanych,

  • Modernizowanie urządzeń technologicznych, instalowanie nowych maszyn,

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek,

  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów,

  • Prowadzenie dokumentacji związanych z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: mechanik, mechatronik, automatyk,

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • Podstawowa wiedza z zakresu: automatyki, hydrauliki oraz pneumatyki,

  • Znajomość podstaw konstrukcji narzędzi tłoczni (prasa mimośrodowa)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów technicznych,

  • Umiejętność przeprowadzania pomiarów wg dokumentacji,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu,

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV G1.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza – Zawiercie,

  • Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej i premii regulaminowej,

  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Karta MultiSport,

  • Karta Lunchowa,

  • Owocowe środy,

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne oraz awanse wewnątrz firmy.

Oferta nieaktualna