Praca - Analityk Biznesowy

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388267
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Analityk Biznesowy
miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski/lubuskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych

  • Przygotowanie raportów, analiz i prezentacji

  • Monitorowanie i optymalizacja obecnych procesów biznesowych

  • Zbieranie wymagań biznesowych i ich przekładanie na specyfikacje funkcjonalne

  • Udział w realizacji projektów informatycznych oraz wdrażanie i rozwijanie narzędzi informatycznych wspierających procesy biznesowe

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie finanse, bankowość, ekonomia, ekonometria lub pokrewnej

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi analitycznych i metod statystycznych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Mile widziana znajomość systemu SAP i programowania w VBA lub SQL

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Nowoczesne narzędzia pracy

Oferta nieaktualna