Praca - Monter

szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Monter
miejsce pracy: Katowice, obok dworca PKP/śląskie
Zakres obowiązków:

zadania

  • przygotowanie części i podzespołów do montażu

  • prace montażowe nowych i remontowanych maszyn i urządzeń

  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich i wykończeniowych

  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i sprzętu

  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną

Wymagania:
oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego - warunek konieczny!

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • umiejętności posługiwania się narzędziami do montażu: elektronarzędziami oraz narzędziami pomiarowymi,

  • doświadczenia w pracy montera maszyn/urządzeń,

  • mile widziane uprawnienia na suwnicę i żurawie stacjonarne - nie wymagane!

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • na początek umowę o pracę tymczasową(składki ZUS i płatny urlop),

  • stawkę godzinową - ustalana indywidualnie w oparciu o Twoje doświadczenie,

  • premie do 10% (obecność w pracy i jakość),

  • długoterminowe, stabilne zatrudnienie,

  • pracę w systemie 3 zmianowym (6:30, 14:30, 22:30),

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w innowacyjnej branży zielonych transformacji,

  • opiekę koordynatorów Randstad,

  • dogodny dojazd komunikacją miejską (autobus, pociąg),

  • liczne dodatki: kartę sportowa, ubezpieczenie PZU oraz prywatną opiekę medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach.

Bezpośredni pociąg z Mikołowa i Łazisk kursuje na każdą ze zmian - około 10 minut.

Oferta nieaktualna