Praca - Pracownik Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388201
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
Pracownik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Czekanów/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na podstawie instrukcji i planu przeglądów

  • realizacja zadań zgodnie z wewnętrznymi harmonogramami

  • składanie zamówień na potrzebne narzędzia i materiały

  • nadzór nad kotłownią

Wymagania:
Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu,

  • wiedza z zakresu mechaniki maszyn, automatyki,

  • uprawnienia SEP grupa 1,

  • gotowość do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych,

  • praca w systemie II zmianowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • długofalową współpracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy.

Oferta nieaktualna