Praca - Elektromonter Pogotowia Elektroenergetycznego

szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2024
poleć znajomemu
PGE Dystrybucja S.A.
Elektromonter Pogotowia Elektroenergetycznego
miejsce pracy: Tyszowce/lubelskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PGED_OZ_09_2024
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów i modernizacji linii napowietrznych i kablowych SN i nN, oraz stacji transformatorowych SN/nN.

  • Udział w lokalizacji i usuwaniu awarii na urządzeniach elektroenergetycznych SN/nN.

  • Wykonywanie prac ziemnych (wykopy, porządkowanie terenu).

  • Wycinka drzew, gałęzi, porostów.

  • Montaż, programowanie i wymiany liczników, odczyty liczników.

  • Prace konserwacyjno-remontowe i pomiarowe na eksploatowanych przez RE urządzeniach i układach pomiarowych.

  • Wykonywanie czynności łączeniowych.

  • Dokonywanie oględzin urządzeń energetycznych.

  • Wykonywanie prac z zakresu utrzymania urządzeń i obsługi odbiorców wynikających z prac eksploatacyjnych PE.

  • Prace pod napięciem na liniach napowietrznych.

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

  • Wymiana źródeł światła i elementów opraw w sieci oświetlenia drogowego.

  • Przyłączanie nowych instalacji odbiorczych do wspólnej sieci.

  • Przeprowadzanie kontroli techniczno–taryfowych.

  • Udzielanie odbiorcom ogólnych wyjaśnień dotyczących układów pomiarowych, warunków zasilania.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym.

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy oraz zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, oraz z zakresu organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych.

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym 1kV.

  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej.

  • Prawo jazdy kat. B, dodatkowo mile widziana kat. C, C+E

  • Mile widziane uprawnienia do pracy w technologii PPN.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta nieaktualna