Praca - Inżynier Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387987
szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Inżynier Automatyk
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie standardów firmy w obszarze automatyki, bezpieczeństwa ludzi i maszyn

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem automatyki i elektryki

  • Nadzór nad instalacją nowopowstających linii technologicznych pod kątem jakości i bezpieczeństwa pracy

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Współpraca z producentami maszyn i urządzeń

  • Wprowadzanie ulepszeń w układach sterowania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższego, kierunków: Automatyka i Robotyka lub Elektronika

  • Umiejętność programowania/wprowadzania modyfikacji sterowników PLC (mile widziany Allen Bradley)

  • Min. 2 lata doświadczenia na relatywnym stanowisku

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej

  • Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

  • Znajomość zagadnień związanych z przemiennikami częstotliwości (preferowane PowerFlex, Kinetix)

  • Umiejętność obsługi i tworzenia projektu na HMI (preferowane Rockwell)

  • Rzetelne realizowanie wytyczonych celów

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym - 4B

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dodatkowo bonus roczny

  • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed)

  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus

  • Wsparcie w relokacji (Wrocław)

  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną

  • koszyk benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE)

  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)

  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy

  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 14-22)

Oferta nieaktualna