Praca - Technik utrzymania budynku

szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2024
poleć znajomemu
IS-Polska Sp. z o.o.
Technik utrzymania budynku
miejsce pracy: Jawor /dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Odszukiwanie usterek i w przypadku drobniejszych – naprawa

  • Wykonywanie drobnych prac elektrycznych

  • Dbanie o infrastrukturę sanitarną

  • Wykonywanie drobnych prac remontowych

  • Prace konserwacyjne

  • Asystowanie w wykonywaniu usług firm zewnętrznych

  • Zgłaszanie uszkodzeń i napraw wymagających fachowej pomocy

  • Wymiana zamków w drzwiach

  • Transport przedmiotów wyposażenia, urządzeń między pomieszczeniami zarówno w budynku, jak i wokół niego

  • Udział w przemeblowaniach

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP w zakresie eksploatacji

  • Znajomość pakietu MS Office w podstawowym zakresie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia do obsługi zwyżek nożycowych i przegubowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Doświadczony zespół współpracowników

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego

  • Dodatki i bony świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

Oferta nieaktualna