Praca - Referent ds. Majątku Sieciowego

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2387958
szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2024
poleć znajomemu
PGE Dystrybucja S.A.
Referent ds. Majątku Sieciowego
miejsce pracy: Tomaszów Lubelski/lubelskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PGED_OZ_10_2024
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór na utrzymaniem sieci elektroenergetycznej RE zgodnie z obowiązującymi w PGE Dystrybucja S.A przepisami.

  • Prowadzenie dokumentacji majątkowej urządzeń elektroenergetycznych, budowli i innych dóbr będących własnością RE Tomaszów Lubelski, dokumentacji techniczno-prawnej i eksploatacyjnej.

  • Bieżąca aktualizacja schematów, dokumentacji oraz koncepcji rozwoju sieci na terenie RE.

  • Sprawdzanie dokumentacji techniczno-prawnych dla obiektów sieciowych i kubaturowych w zakresie ich zgodności z ustaleniami zawartymi w warunkach przyłączenia, wytycznych, innych ustaleniach.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie o specjalności elektroenergetyka lub pokrewne.

  • Podstawowa znajomość budowy oraz zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, a także zakresu organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych.

  • Znajomość Pakietu MS Office w stopniu średnio zaawansowanym. Mile widziana znajomość programów: do kosztorysowania (ZUZIA), graficznych typu CAD.

  • Mile widziane: uprawnienia budowlane oraz do pracy w technologii PPN.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży energetycznej.

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją i sprawowaniem dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta nieaktualna