Praca - Konsultant SAP EPPM

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387925
szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Konsultant SAP EPPM
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Profesjonalna komunikacja z klientami - zbieranie wymagań biznesowych, wsparcie techniczne i utrzymywanie pozytywnych relacji

  • Wsparcie przy projektach wdrożeniowych SAP EPPM

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe z SAP PS i SAP PPM

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

  •  Mile widziana znajomość SAP CPM

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • Pracę stacjonarna,  w razie potrzeby pomożemy w relokacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta nieaktualna