Praca - Inżynier elektronik

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2387916
szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2024
poleć znajomemu
Flytronic S.A.
Inżynier elektronik
miejsce pracy: Gliwice, Bojkowska 43/śląskie
Zakres obowiązków:
Zapraszamy do naszego zespołu osoby które:

  • znają teorię obwodów elektronicznych i używają jej w praktyce

  • mają umiejętność tworzenia schematów ideowych i projektowania PCB

  • potrafią przeprowadzać symulacje działania układów elektronicznych

  • posiadają umiejętność obsługi oscyloskopu, analizatora widma

  • są kreatywne i wykazują umiejętność organizacji pracy własnej

  • znają język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe – elektronika

  • co najmniej 6 letnie doświadczenie w obszarach opisanych powyżej

  • samodzielność w prowadzeniu projektu od schematu do uruchomienia układu elektronicznego

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu EMC/EMI

  • praktyczna znajomość oprogramowania Altium Designer

  • znajomość tematyki wysokoczęstotliwościowej (RF)

  • mile widziana znajomość norm MIL-STD

  • dodatkowym atutem będzie znajomość układów programowalnych FPGA

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Flytronic jest firmą projektującą i produkującą nowoczesne bezzałogowe statki powietrzne (popularnie nazywane dronami). Jesteśmy częścią Grupy WB, która stała się największym producentem statków bezzałogowych w Europie. Rozwijamy produkcję wielkoseryjną na poziomie nienotowanym przez innych producentów takich systemów.

Każdy nasz Pracownik ma umowę o pracę z pełnym wymiarem godzin oraz bogaty pakiet benefitów pracowniczych (karty Multisport, prywatna opieka medyczna - LUXMED, premie świąteczne, spotkania integracyjne).

Poziom wynagrodzenia dostosowujemy do wiedzy, kompetencji i doświadczenia.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać oczekiwany poziom wynagrodzenia.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Oferta nieaktualna