Praca - Operator maszyn cukierniczych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387847
szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2024
poleć znajomemu
Dr Gerard Sp. z o.o.
Operator maszyn cukierniczych
miejsce pracy: Radzyń Podlaski/lubelskie
Zakres obowiązków:
Główne zadania:

  • Ustawianie i kontrola parametrów maszyn wg. wymagań procesu technologicznego

  • Odpowiedzialność za jakość produktów

  • Przygotowanie surowców i półproduktów potrzebnych do produkcji

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Wsparcie doświadczonych pracowników

  • Atrakcyjne premie

  • Wyjazdy integracyjne

  • Pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Książeczki sanitarno-epidemiologicznej

  • Zaangażowania i chęci do pracy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta nieaktualna