Praca - Ślusarz / Blacharz (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387653
szukaj
Oferta z dnia: 16 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Ślusarz / Blacharz (m/k)
miejsce pracy: Lublin/lubelskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OLfRQAW
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • wykonywanie prac montażowych,

  • wykonywanie czynności: cięcie, szlifowanie, klejenie, nitowanie, skręcanie itp.,

  • obsługiwanie elektronarzędzi.

Wymagania:

Wymagania:

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, szczególnie suwmiarką,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • zdolności manualne,

  • dokładność i precyzyjność, wyobraźnia przestrzenna,

  • dobry stan zdrowia.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • pracę na pełen etat,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • wolne weekendy,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych.

Oferta nieaktualna