Praca - Operator maszyn poligraficznych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387601
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Intrograf Lublin S.A.
Operator maszyn poligraficznych
miejsce pracy: Lublin, ul. Vetterów 22 Specjalna Strefa Ekonomiczna/lubelskie
Zakres obowiązków:
lub ul. Mełgiewska 27 – oferujemy darmowy dwukierunkowy transport (Lubartów-Lublin) dostosowany do rozpoczęcia i zakończenia naszych zmian produkcyjnych.

Czym będziesz się zajmować:

  • obsługą maszyny falcującej lub maszyny sklejającej lub maszyny drukującej

  • uzupełnianiem dokumentacji zleceń,

  • dbaniem o sprawny przebieg produkcji zgodnie z procesami technologicznymi,

  • utrzymywaniem maszyny w czystości i pełnej sprawności technicznej.

Wymagania:
Jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie techniczne, wyobraźnię przestrzenną oraz jesteś sprawny manualnie,

  • pracowałeś już na produkcji lub interesowałeś się maszynami produkcyjnymi,

  • obsługiwałeś maszyny sterowane komputerowo lub obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu,

  • jesteś otwarty na pracę w systemie równoważnym i w godzinach nocnych, również w weekendy (przykładowy grafik: pon.- 6.00-18.00, wt.- 18.00 – 6.00, śr. - dzień wolny, czw. - dzień wolny, pt. -6.00-18.00, sb.- 18.00 – 6.00, niedz. - dzień wolny, pon.- dzień wolny, itd.), nasi Pracownicy chwalą ten system za mniejszą liczbę dni pracujących w miesiącu/tygodniu, więc miesięczne koszty dojazdu do pracy są niższe, rodzice potrzebują wsparcia babci/niani na mniejszą liczbę dni w tygodniu, nie potrzebują urlopu na sprawy urzędowe, czy lekarza na tygodniu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Jeżeli zdecydujemy się na współpracę:

  • Będziesz pracował w ramach umowy o pracę w uznanej, nowoczesnej Firmie będącej liderem w branży poligraficznej, posiadającej nowoczesny park maszynowy. Przez pierwszy okres zatrudnienia ułatwimy Ci proces adaptacji i zadbamy o Twoje wdrożenie. Przeszkolimy Cię z obsługi wybranej maszyny, będziesz uczył się i pracował pod opieką doświadczonego operatora, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

  • Zdobędziesz szeroki zakres wiedzy z zakresu poligrafii, zadbamy o Twoją ścieżkę rozwoju począwszy od stanowiska operatora ucznia po specjalistę będącego ekspertem w swojej dziedzinie.

  • Dołączysz do zespołu, w którym dbamy o dobrą atmosferę pracy, organizujemy konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne, spotkania świąteczne, pikniki rodzinne, bilety do kina, teatru, dofinansowujemy wypoczynek.

  • Zadbamy o Twoje zdrowie i zdrowy tryb życia, organizując program szczepień ochronnych, oferujemy także program MultiSport, jeśli biegasz i zechcesz dołączyć do naszej drużyny biegowej, sfinansujemy Twoje pakiety startowe.

Oferta nieaktualna