Praca - Analityk / Analityczka Systemów Biznesowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387598
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Benefit Systems S.A.
Analityk / Analityczka Systemów Biznesowych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Na rozgrzewkę kilka pytań

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w analizach biznesowych i systemowych?

  • Potrafisz myśleć analitycznie i rozumiesz złożone systemy IT?

  • Umiesz posługiwać się notacją UML i BPMN?

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w migrowaniu danych?

  • Znasz narzędzia modelowania analitycznego?

  • Możesz się pochwalić znajomością relacyjnych baz danych i SQLa?

  • Znasz różne metodyki prowadzenia projektów?

  • Jesteś osobą komunikatywną?

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań RCP i systemów HR.

Sprawdź swój codzienny plan treningowy

  • Analiza, kontrola, modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych,

  • Udział w spotkaniach projektowych z naszym Zespołem Technologicznym i Klientem w celu zebrania specyfikacji i wymagań dla rozwiązań informatycznych,

  • Opracowywanie rozwiązania dla potrzeb biznesowych oraz ich rekomendowanie,

  • Zaangażujemy Cię we współpracę z: kierownikami projektów i właścicielami produktów, żeby rozwijać oprogramowanie, partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi żeby oprogramowanie było kompatybilne technicznie, architektem IT, żeby wspólnie przygotować rekomendacje rozwiązań z zachowaniem ustalonej architektury, użytkownikami końcowymi, żeby wszyscy byli zadowoleni z wytworzonego oprogramowania :)

  • Monitorowanie jak rozwijają się technologie, po to aby umieć wykorzystać najnowsze rozwiązania w realizowanych projektach.

Wymagania:
Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

Możesz liczyć na nasze wsparcie!

  • Ustalimy dogodną dla Ciebie formę współpracy (umowa o pracę / kontrakt B2B) i zakres benefitów dostosowany do formy współpracy,

  • Oferujemy współpracę w modelu hybrydowym,

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,

  • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,

  • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,

  • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych,

  • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,

  • W trosce o Twój komfort i zdrowie, oferujemy dofinansowanie do okularów korekcyjnych,

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli, a w dniu rozpoczęcia roku szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu,

  • Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje umiejętności, oferujemy dofinansowanie do edukacji,

  • Dla rozwoju i odpoczynku możesz skorzystać z Biblioteczki i Planszoteki,

  • Dodatkowo o rozwój zawodowy i osobisty zadbamy poprzez szkolenia rozwojowe,

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru,

  • Na lepsze poznanie członków zespołu i budowanie relacji organizujemy spotkania integracyjne,

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę?
    Możesz być o to spokojny.

  • Urlop stażowy
    dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy

  • Początek pracy między 8 a 9 rano?
    Pewnie! Nie każdy jest rannym ptaszkiem.

  • Luźny dress code?
    U nas nie musisz się spinać.

  • Program wsparcia pracowników
    psychologiczny i managerski

  • Karta MultiSport dla Ciebie i Osób Towarzyszących?
    Zdrowie Twoje i Twoich bliskich to nasza wspólna sprawa.

  • Opieka zdrowotna i ubezpieczenie na życie?
    Zadbamy o Ciebie kompleksowo.

  • Kafeteria MyBenefit
    samodzielnie wybierasz interesujące benefity

  • Program lunchowy z kartą BenefitLunch?
    Jakby inaczej!

  • Lekcje angielskiego?
    Naturalnie, z platformą eTutor!

  • Wsparcie całego zespołu
    nie tylko w okresie wdrożenia.

  • Dofinansowanie do żłobka

Oferta nieaktualna