Praca - Kierownik Zespołu Programowania

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387567
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Asseco Data Systems S.A.
Kierownik Zespołu Programowania
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • kierowanie zespołem programistów,

  • czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania,

  • zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi,

  • opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności,

  • optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu),

  • weryfikacja jakości oprogramowania,

  • nadzorowanie nad przygotowywaniem dokumentacji projektowej,

  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunki studiów związane z programowaniem,

  • co najmniej 5 - letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,

  • co najmniej 2 - letnie doświadczenie w kierowaniu/liderowaniu zespołem programistów,

  • doświadczenie w planowaniu oraz koordynacji prac (preferowane metodyki zwinne Scrum, pełnienie roli Scrum Mastera),

  • bardzo dobra znajomość Java 1.8 lub wyżej,

  • doświadczenie z Spring Framework/Spring Boot, Hibernate,

  • znajomość Postgres, Oracle, QueryDSL, Kubernetes, Docker, REST, Soap, Integracja Epuap, Camunda BPMN,

  • znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,

  • bardzo dobra znajomość Git,

  • znajomość Maven,

  • znajomość pisania testów jednostkowych JUnit,

  • znajomość JSF (PrimeFaces)/Angular,

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na cel i jakość.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Praca w największej spółce IT

  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

  • Dofinansowanie okularów

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Playroomy

  • Owocowe poniedziałki

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie wypoczynku

Oferta nieaktualna