Praca - Inżynier Jakości Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Rockfin Sp. z o.o.
Inżynier Jakości Elektryk
miejsce pracy: Małkowo, k. Żukowa, ul. Pałacowa 9/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości bieżącej produkcji

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową wyrobu

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • Udział w próbach końcowych gotowego wyrobu

  • Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Elektrotechnika, Automatyka, Energetyka lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej/schematów elektrycznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Ogólna znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych (przetworniki, presostaty, regulatory)

  • Znajomość programów pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość urządzeń i systemów ochronnych przeznaczonych do użytku w atmosferze potencjalnie wybuchowej ATEX / IECEx

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym

  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00

  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym

  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

Oferta nieaktualna