Praca - Manager Produkcji Spożywczej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387561
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
"GOM" Owczarek Sp. k.
Manager Produkcji Spożywczej
miejsce pracy: Kamieńsk, ul. Wrzosowa 4/łódzkie
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów

  • Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych

  • Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań korygujących w razie potrzeby

  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów bezpieczeństwa, jakości i higieny pracy

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych w celu optymalizacji efektywności i redukcji kosztów

  • Współpraca z działem logistyki i planowania w celu zapewnienia prawidłowego zaopatrzenia i dystrybucji produktów

  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej (minimum 3 lata)

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: technologia żywności, inżynieria produkcji)

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość standardów GMP, HACCP oraz innych norm dotyczących produkcji spożywczej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i skuteczne podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana)

  • Mile widziana znajomość kuchni Azjatyckiej-Japońskiej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Zakwaterowanie

Oferta nieaktualna