Praca - Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Sunreef Venture S. A.
Mechanik
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • montaż, sprawdzanie i testowanie systemów mechanicznych na pokładach luksusowych jachtów, np. generatorów, pomp, instalacji paliwowych

  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń mechanicznych

Wymagania:
Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi elektronarzędzi

  • znajomość rysunku technicznego

  • zdolności manualne

  • chęci i zaangażowanie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - w okresie pandemii nie redukowaliśmy etatów

  • dajemy możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • po okresie próbnym możliwość weryfikacji stawki i otrzymania podwyżki, możliwość nadgodzin, wypłaty realizowane na czas

  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w godzinach 6.00-14.15, 13.30-21.45, w tym 30-minutowa przerwa

  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc

  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto

  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os

  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED za 1 zł

  • kartę Multisport od 19 zł netto

Oferta nieaktualna