Praca - Kierownik działu obróbki skrawaniem

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387541
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Telemond Sp z o.o.
Kierownik działu obróbki skrawaniem
miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą/lubuskie
Zakres obowiązków:

Czym się będziesz zajmować:

  • Nadzorowaniem, analizowaniem i raportowaniem produktywności podległego obszaru oraz ciągłym doskonaleniem organizacji produkcji

  • Zapewnieniem wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów

  • Monitorowaniem realizacji założonego planu produkcyjnego

  • Planowaniem i utrzymywaniem odpowiedniego poziomu zasobów ludzkich oraz planowaniem i nadzorowaniem procesów szkoleniowych podległego zespołu

  • Współpracą przy tworzeniu średnio i długoterminowych planów wzrostu wydajności wydziału

  • Zapewnieniem odpowiedniej elastyczności zasobów ludzkich

  • Motywowaniem pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych

  • Monitorowaniem i zapewnianiem odpowiednich warunków pracy zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania:
Jakie wymagania musisz spełniać:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (MiBM, Zarządzanie Produkcją)

  • Doświadczenie: minimum 3 lat na stanowisku kierowniczym na wydziale produkcyjnym

  • Wiedza z zakresu procesów technologicznych (cięcie termiczne, obróbka CNC, itp.)

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing

  • Znajomość MS Office, systemów CAD

  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)

  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.

Oferta nieaktualna