Praca - Młodszy specjalista ds. utrzymania sieci (k/m)

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2387540
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Emitel S.A.
Młodszy specjalista ds. utrzymania sieci (k/m)
miejsce pracy: Zielona Góra/lubuskie
Zakres obowiązków:
Zadania, które na Ciebie czekają:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i pomiarów nowobudowanych systemów teletransmisyjnych, energetycznych oraz systemów antenowych

  • usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, konserwacji i napraw

  • udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej systemów teletransmisyjnych

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • wykształcenie min. średnie techniczne - elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika lub pokrewne

  • podstawowa wiedza z zakresu technologii i urządzeń telekomunikacyjnych i/lub systemów elektroenergetycznych

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości

  • prawo jazdy kategorii B (praca w terenie)

  • uprawnienia energetyczne SEP (E,D) mile widziane

  • otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym (dyspozycyjność) orientacja na rozwój i umiejętność samokształcenia

Wymagania:
Nasza oferta dla Ciebie:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowania

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • prywatna opieka medyczna

  • szeroka oferta szkoleniowa

  • bezpłatna nauka języka angielskiego

  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego

  • platforma benefitowa

  • karta sportowa

  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu

  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę

  • dofinansowanie wypoczynku

  • płatny program poleceń pracowniczych

  • akcje charytatywne

  • integracje, wycieczki, rajdy górskie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Benefity:

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym

  • Program rekomendacji pracowników

  • Pakiet medyczny I ubezpieczenie na życie

  • Platforma ze-bookami I audiobookami

  • Platforma benentowa - Ty wybierasz z czego korzystasz

  • Oferta szkoleniowa

  • Spotkania integracyjne, wolontariat

  • Inicjatywy dobroczynne I proekologiczne

Oferta nieaktualna