Praca - Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych
miejsce pracy: Białystok/podlaskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych.

  • Przeprowadzanie bieżących napraw, przeglądów oraz konserwacji urządzeń.

  • Diagnozowanie usterek i szybkie reagowanie na zgłoszenia awarii.

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.

  • Przestrzeganie przepisów BHP i instrukcji pracy.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe w kierunku mechaniki, mechatroniki lub pokrewne.

  • Znajomość obsługi maszyn i narzędzi warsztatowych.

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz bieżących.

Oferta nieaktualna