Praca - Operator maszyn CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387501
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Telemond Sp z o.o.
Operator maszyn CNC
miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą/lubuskie
Zakres obowiązków:

Czym się będziesz zajmować:

  • Obsługą maszyn CNC

  • Doborem narzędzi i parametrów skrawania

  • Ustawianiem i wykonywaniem detalu zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Kontrolą jakościową wykonywanych elementów

  • Pomiarem wykonanych detali przy użyciu narzędzi.

Wymagania:
Jakie wymagania musisz spełniać:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Uprawnienia UDT na suwnice (mile widziane)

  • Znajomość rysunku technicznego (mile widziana)

  • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku technicznym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)

  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.

Oferta nieaktualna