Praca - Programista

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387408
szukaj
Oferta z dnia: 14 marzec 2024
poleć znajomemu
Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
Programista
miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski/lubuskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 134979
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

  • Wykonywanie czynności typowej pracy biurowej za pomocą komputerów oraz urządzeń biurowych
  • Zagrożenie korupcją
  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie
  • Bariery architektoniczne – brak wind i podjazdów

Zakres zadań

  • Utrzymuje i rozwija systemy IT przeznaczone dla administracji publicznej
  • Opracowuje i wdraża rozwiązania IT: aplikacje konsolowe, WWW
  • Przygotowuje analizy biznesowe, raporty analityczne
  • Pomaga w automatyzacji procesów oraz obsłudze systemów
  • Opracowuje dokumentację techniczną dotyczącą wykonywanych prac
  • Analizuje dokumentację techniczną dostarczaną przez podmioty zewnętrzne w celu przeprowadzenia procesów integracyjnych
  • Rozwiązuje incydenty zgłaszane w systemie helpdesk dotyczące obsługiwanych systemów
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego w informatyce
  • Znajomość programowania w języku C# lub JAVA na poziomie podstawowym
  • Znajomość relacyjnych baz danych na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie (B2)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość .NET Framework, LINQ. ASP. NET MVC, SPRING lub odpowiednich
  • Znajomość XML
  • Znajomość ORM: MS Entity Framework, Hibernate lub odpowiednich
  • Znajomość SOAP, REST
  • Znajomość wzorca MVC
  • Znajomość JavaScript, CSS, Bootstrap
  • Znajomość otwartych, dokumentowych baz danych
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na produkcji (mile widziane)

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian

Oferta nieaktualna