Praca - Monter / Pracownik produkcyjny (k/m)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387380
szukaj
Oferta z dnia: 13 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Monter / Pracownik produkcyjny (k/m)
miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OAyIQAW
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • proste prace produkcyjne - montaż elementów,

  • obsługa narzędzi pomiarowych (suwmiarka),

  • obróbki ręczne,

  • kontrola jakości.

Wymagania:

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji (dodatkowy atut - doświadczenie w obszarze montażu),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane z zakresu elektromontażu, elektryki lub pokrewnych).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w systemie 2-zmianowym i 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji + podwyżki za staż,

  • wysoki dodatek nocny w wysokości 40%,

  • możliwość wykonywania nadgodzin w weekendy (+100%/200%),

  • "13 pensję", realny system premiowy,

  • benefity pozapłacowe: MedicoverSport, ubezpieczenie na życie, dodatkowa opieka medyczna,

  • ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • bezpłatny transport do pracy z Łodzi, Pabianic, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Konstantynowa Łódzkiego.

Oferta nieaktualna