Praca - Programista / Specjalista IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387371
szukaj
Oferta z dnia: 13 marzec 2024
poleć znajomemu
Inwemer System Sp. z o.o.
Programista / Specjalista IT
miejsce pracy: Piotrków Trybunalski/łódzkie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

Oferujemy pracę niezależnie od miejsca zamieszkania, także osobom z niepełnosprawnością.

Do zakresu obowiązków na stanowisku należeć będzie:

  • Budowanie rozwiązań w zakresie narzędzi programistycznych SAP Fiori

  • Kształtowanie transformacji technologii frontendowej do SAP S/4HANA

  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Przygotowywanie, projektowane, rozwijanie istniejących aplikacji dla użytkowników

  • Obsługa skryptów wspierających prace systemów i aplikacji

  • Udział we wdrożeniach nowych systemów informatycznych

  • Uczestniczenie w dyskusjach projektowych

  • Współpraca z dostawcami usług informatycznych

  • Regularne raportowanie postępów swoich zadań

Wymagania:
Wymagania

  • Minimalna, podstawowa znajomość SAP Fiori/UI5

  • Pierwsze doświadczenie z oprogramowaniem SAP

  • Dodatkowym atutem będą znajomość SAP Web IDE i środowiska Microsoft 365, Jira od strony konfiguracji i administracji systemu

  • Mile widziane inne języki programowania (Visual Basic for Applications (VBA), Transact SQL, PHP)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość systemu Windows

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań

  • Zdolność i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym

  • Stabilne warunki zatrudnienia w przyjaznym, niewielkim zespole

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwości rozwoju: szkolenia

  • Benefity

Oferta nieaktualna